HTC Fortress, Lancaster i Warhawk w planach AT&T

Z wycieków informacji od AT&T, poszła w świat informacja o planach wydania trzech PDA opartych o jednego operatora.

Jednak z ciekawością można przyznać, że wyroby danej stajni, są dosyć trafne.

„HTC Fortress, prawdopodobnie w zależności od zmodyfikowanych wersji nosi symbole T7377 i T7378. Ten poziomy slider z pełną klawiaturą QWERTY dysponuje dysponuje systemem Windows Mobile 6.1 Pro z interfejsem graficznym TouchFLO 3D. Sercem urządzenia jest procesor o architekturze ARM11 – MSN7201a. Czterozakresowy Fortress radzi sobie również z trzema zakresami HSDPA i z WiFi. Jakość rozmowy ma zostać zwiększona przez system redukcji szumów.

A co z wyświetlaczem? Całe 3,6″ i rozdzielczość 480×800 pikseli. Fortress jest zasilany ogniwem o pojemności 1500 mAh. Aparat z cyfrowym powiększeniem i automatycznym ustawianiem ostrości ma matrycę 3,2 Mpx i chyba nie ma lampy błyskowej. Fortress jest urządzeniem dedykowanym przede wszystkim użytkownikom, którzy wymagają od komunikatora funkcjonalności przenośnego biura. Pomimo dobrej obsługi multimediów, przede wszystkim zapeni dostęp do różnych standardów poczty, komunikatora, szybką wymianę danych zarówno za pomocą sieci 3G, jak i USB czy Bluetooth. Gdyby ktoś jeszcze nie zauważył, Fortress jest operatorską wersją Touch Pro2 dla AT&T.”

„HTC Lancaster to kolejne urządzenie, gdzie prym wiodą aplikacje Internetowe, bo na pokładzie znajdziemy najnowszego Androida. Procesor identyczny jak w Fortress, ale znacznie mniejszy wyświetlacz o przekątnej 2,4″ i rozdzielczości zaledwie QVGA zaowocowały mniej pojemnym akumulatorem 1350 mAh.

Lancaster obsługuje trzy zakresy GSM, GPRS, EDGE, a także HSDPA 850 i 1900. Udostępnia łącza USB i Bluetooth, klienta IM oraz poczty elektronicznej. Przy wymiarach 109x54x17,1 mm waży 110 gramów. Mniejszy wyświetlacz – mniej radości z multimediów, ale chętni i tak będą mogli obejrzeć filmy MPEG4 kodowane za pomocą h.263 i h.264. Odtwarzacz muzyczny poradzi sobie również z większością popularnych formatów.”

„Nieco kanciasty Warhawk z ekranem dotykowym jest reklamowany jako najlepsze rozwiązanie dla dotykowej obsługi serwisów internetowych. Wygodę związaną ze sprawnym poruszaniem się po stronach ma zapewnić spory (choć nie tak wielki jak w Fortress) ekran o przekątnej 3,2″ i rozdzielczości 480×800 px. Procesor identyczny jak powyżej, czyli MSN7201a, cztery zakresy GSM i dwa HSDPA. Akumulator jak na rozmiary ekranu nieco mały, bo tylko 1350 mAh, kamera 3,2 Mpx.

Operator zapowiada Windows Mobile w wersji 6.5 Pro z nakładką TouchFLO 3D. Dostajemy także opcje komunikacyjne w rodzaju IM, e-mail, możliwość przewodowego i bezprzewodowego przesyłania danych przez szybkie USB i Bluetooth. Warhawk to Touch Diamond 2 dla AT&T.

Wszystkie nowe modele HTC obsługują A-GPS.”

żródło: Mgsm.pl


1 komentarz

  1. GrimReaper 4 czerwca, 2009 3:17 pm 

    Prze edytowałem Twoje wpisy: skróciłem podgląd w liście.

Komentowanie jest wyłączone