Problemy z nawigacją firmy Lark

Problemy z nawigacją Lark miały rozpocząć się w niedzielę – wtedy także dostaliśmy informację od naszych internautów. Firma Lark tylko potwierdziła odkrycie internautów:

„Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami naprawczymi na satelitach GPS prowadzonymi przez administrację USA, nawigacje, w których występuje moduł nawigacyjny MSTAR, mogą wykazywać zakłócenia przy ustalaniu pozycji GPS (’łapaniu fixa’).

W naszych urządzeniach moduł ten użyty jest w modelach 35.0 / 35.4 / 35.5c / 35.6 / 43.0. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Problem nie wynika z wady urządzenia, ale jest rezultatem wprowadzania niezbędnych modyfikacji do światowego systemu GPS. Planowany termin zakończenia prac naprawczych nastąpi do dnia 20.06.2009.” – czytamy na stronie producenta.

Firma prosi o wyrozumienie i cierpliwość – na razie nie wiadomo, czy poszkodowani klienci mogą liczyć na jakąś rekompensatę.

Na stronie producenta jest podany błędny link do plików pomocy technicznej, poprawny to:

http://www.lark.com.pl/pliki/dopobrania/GPS.zip


3 komentarze

 1. agula 15 czerwca, 2009 7:58 pm 

  Stosowałam się do instruckji podanej na stronie larka, próbowałam aktualizować juz 3 razy i dalej się nie da:( Co robie źle? pomocy:(

 2. kaśka 15 czerwca, 2009 8:20 pm 

  ja upgraidowałam oprogramowanie i wszystko jest ok. Ważne żeby użyc dobrego kabla, jak bedzie badziewie, to nic się nie da zrobić.

 3. GrimReaper 15 czerwca, 2009 8:26 pm 

  Nie mogę: dwie Kobiety!!!! To może napiszcie na Forum:

  http://forum.mobione.pl/index.php/topic,9557.new.html#new

  o swoich problemach. Podniesiecie nam „Żeńskie” statystyki 😉

  A tak poważnie: mam 43.1 i nie znam tego problemu, ale są też inne głowy 😉

Komentowanie jest wyłączone