Windows Phone się stroi

Windows Phone, dla nas bardziej znany jako Windows Mobile 6.5, wykorzystany będzie przez nowy smartfon, zbudowany przez Samsunga we współpracy z domem mody Giorgio Armani. Elegancję i prostotę stylu telefonu podkreśla wyraźne logo-podpis Giorgio Armaniego.

Samsung przyzwoicie wyposażył to piękne urządzenie. Urządzenie, oprócz tego, że świetnie wygląda, jest również całkiem nieźle wyposażone – znajdziemy tu 3,5-calowy ekran dotykowy AMOLED, wysuwaną klawiaturę QWERTY, 5-megapikselowy aparat cyfrowy, nawigację GPS, gniazdo kart microSD, ale również 8 GB wbudowanej pamięci.

Giorgio Armani-Samsung ma wymiary karty kredytowej i tylko 10,5 mm grubości, a zatem idealnie mieści się w dłoni. Smartphone współpracuje ze stereofonicznym zestawem słuchawkowym przez technologię Bluetooth. Aparat wyposażony jest w skórzany futerał, zaprojektowany również przez Giorgio Armaniego.

W ramach długofalowej współpracy stworzona zostanie nowa linia urządzeń elektronicznych sygnowanych markami Giorgio Armani, Emporio Armani i Armani/Casa. Następnym po telefonie produktem
z logo włoskiego projektanta będzie telewizor LCD.

Samsung obiecuje, że to dopiero początek współpracy z Armanim! Sugerowana cena wg dystrybutora jest niemała i wynosi w przeliczeniu nieznacznie przekracza  3.000 PLN

Samsung Giorgio Armani

Samsung Giorgio Armani