Windows Mobile 6.5.1 – lepszy od WM 6.5, gorszy od WM 7?

wm651

Windows Mobile 6.5 – reklamowany przez producenta, jako system przystosowany do dotyku palcem – pojawił się na rynku 6 października. Windows Mobile 7 nie wyjdzie przynajmniej do 2010 roku. Microsoft nie jest jeszcze zadowolony z wyniku pracy nad swoim systemem i ma zamiar wypuścić wersję pośrednią, która będzie mostem między WM 6.5, a WM 7.

Wiemy już, jak wygląda oficjalnie WM 6.5. Przed chwilą pisałam o WM 7 – jego zdjęcia, które wyciekły do sieci, także znamy. Co więc będzie prezentować wersja pośrednia? iStartedSomething twierdzi, że wersja przejściowa systemu tym razem będzie oznaczona jako 6.5.1.

Odsłona ma być jeszcze bardziej zmodyfikowaną wersją systemu, która trafiła na rynek w tym miesiącu. WM 6.5.1 ma mieć większe przyciski, bardziej odpowiednie do klikania palcem, tak aby nie trzeba było sięgać po rysik. Na nowych zdjęciach, które pojawiły się w sieci można zauważyć, że przesunięty również zostanie przycisk Start oraz przyciski Close i OK.

Microsoft nie ustosunkował się jeszcze do informacji o WM 6.5.1. Nie wiadomo czy poprawki będą dostępne jako osobna wersja systemu czy jako zwykła aktualizacja.

Oto film przedstawiający Windows Mobile 6.5.1 (Build 230022):

temat na forum
źródło wiadomości