Microsoft wyśmiewa App Store w humorystycznej reklamie

reklama microsoft

Na YouTube można już obejrzeć najnowszą reklamę firmy Microsoft. Tym razem producent nie skupił się na Windows Phone, ale na nowo otwartym sklepie Windows Marketplace. Microsoft z humorystyczny sposób próbuje przekonać o wysokiej jakości aplikacji w swoim sklepie, równocześnie wyśmiewając App Store.

App Store bije rekordy pod względem ilości – nikomu do niczego nie potrzebnych – aplikacji. Każdy użytkownik iPhone’a czy iPoda Touch może poświadczyć ile śmieci znajduje się w App Store.

Dlatego właśnie Microsoft postanowił się ponabijać z Apple w swojej najnowszej reklamie. Projektanci “sekretnego” laboratorium pokazują najbardziej bezsensowne aplikacje, jakie stworzyli, ale które nie trafiły do sklepu Windows Marketplace. Zresztą sami zobaczcie:

źródło: TechCrunch

źródło wiadomości


4 komentarze

 1. mobi 27 października, 2009 2:01 am 

  ciekawe, inne, grozi wojną 🙂

 2. Kuki 27 października, 2009 2:49 am 

  Już wojny się zaczynają. 😀 Np: Nokia pozywa Apple!
  Nokia twierdzi, że telefony Apple naruszają patenty Nokii – chodzi tutaj o standardy GSM, UMTS i dostępu do sieci (WLAN). A szczegółowiej rzecz ujmując, chodzi o bezprzewodową transmisję danych, bezpieczeństwo i szyfrowanie oraz kompresję dźwięku. Nokia jest przekonana, że wszystkie te patenty naruszane są przez wszystkie modele Apple iPhone wyprodukowane i wprowadzone do sprzedaży od 2007 roku.

 3. mobi 27 października, 2009 11:23 am 

  no to z grubej rury walnęli

Komentowanie jest wyłączone