LG z Androidem i Snapdragonem w przyszłym roku?

Android

LG w swoim dorobku jak na razie ma jedynie jeden telefon wyposażony w platformę Android, a jest nim zaprezentowany niedawno – GW620. Wszystko jednak wskazuje na to, iż producent szykuje na przyszły rok kolejny model z tym właśnie systemem operacyjnym. I to w dodatku z niezłym procesorem!

Co warte jest zauważenia, w sieci pojawiły się domniemania, że LG przygotowuje telefon działający na Androidzie i oparty na procesorze Snapdragon – na razie nie wiadomo o jakim taktowaniu. Można się jednak spodziewać, że LG będzie chciało zaistnieć na arenie Qualcommów i wyposażyć swój telefon w procesor o zegarze 1GHz. Jak będzie naprawdę – okaże się.

LG chce pójść w ślady za Acerem i Sony Ericssonem, które to już zaprezentowały po jednym modelu łączącym w sobie Androida i Snapdragona. Mowa oczywiście o Acer Liquid A1 (Qualcomm 768 MHz) oraz Sony Ericsson Xperia X10 (Qualcomm 1GHz), które wkrótce mają się pojawić na półkach sklepowych.

Myślicie, że LG uda się stworzyć godnego rywala dla wymienionych przeze mnie modeli? Okaże się, miejmy nadzieję, wkrótce.


1 komentarz

Komentowanie jest wyłączone