Motorola Dext i Milestone – kiedy w Polsce?

Motorola Milestone Droid

Motorola Milestone Droid

Na początku września odbyła się oficjalna prezentacja Motoroli Dext (znanej w Stanach pod nazwą Cliq), która zapoczątkowała lawinę nowych telefonów od – wydawać by się mogło – już przegranego producenta na komórkowym rynku. Kolejnym znaczącym krokiem Motoroli było ogłoszenie modelu Milestone, który zyskał miano głównego rywala iPhone’a.

Małgorzata Matusiewicz, dyrektor marketingu działu urządzeń mobilnych w Motoroli, powiedziała dla serwisu rpkom.pl:

“Obecnie prowadzimy rozmowy z czwórką operatorów komórkowych, aby wprowadzili je do swej oferty. Bez tego bowiem trudno dziś liczyć, a by jakiś telefon komórkowy w Polsce mógł się sprzedawać na większą skalę.”

Sami zauważyliście w komentarzach przy poprzednich wpisach, że raczej nie ma szans na pojawienie się Dext oraz Milestone na półkach sklepowych w naszym kraju jeszcze przed końcem tego roku. Potwierdza to również Matusiewicz, mówiąc:

“Prawdopodobnie będzie to więc I kwartał przyszłego roku. Przekonujemy polskich operatorów, aby sprzedawali te smartfony z atrakcyjnym pakietem usług dostępu do Internetu.”

Na razie dokładna data wejścia do sprzedaży w Polsce obu modeli nie jest znana. Cena obu telefonów również pozostaje dla nas zagadką.

źródło: Telix ; komórkomania