HTC Bravo coraz bardziej wyraźny

HTC Bravo

Jeden z najciekawszych modeli przedstawionych w nowym portfolio HTC na 2010 rok, pojawił się w internecie na znacznie bardziej wyraźnych zdjęciach. Blog ai.rs potwierdził również najważniejsze dane techniczne telefonu, takie jak procesor o taktowaniu 1GHz, czy też możliwość nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości.

HTC ma zamiar wejść w nowy, 2010 rok z prawdziwymi hitami. Na największy z nich zapowiada się telefon o nazwie Bravo. Smartfon ma być pierwszym modelem producenta wyposażonym w system Android oraz procesor Snapdragon 1GHz. HTC Bravo ma ponadto oferować pojemnościowy wyświetlacz AMOLED o przekątnej 3,7-cala i rozdzielczości WVGA oraz 5-megapikselowy aparat fotograficzny z możliwością nagrywania filmów w 720p.

Specyfikacja HTC Bravo

Model Bravo ma pojawić się w Europie dopiero w kwietniu, więc przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka miesięcy na jego premierę. Na pierwsze recenzje można liczyć już w styczniu. Amerykański Engadget zdradził, że Bravo ma pojawić się w sklepach w USA na początku roku pod nazwą HTC Passion.

HTC Bravo ai.rs

Blog ai.rs obiecał udostępnić informacje również na temat HTC Legend (znajdującym się także w portfolio HTC na 2010 rok). Czekamy z niecierpliwością.


Tagi:,

2 komentarze

  1. Art 19 grudnia, 2009 6:22 pm 

    Qualcomm robi naprawdę nędzne procki i Snapdragon nie wyróżnia się niestety spośród innych produktów firmy. Wątpię, że ten 1GHz jest tak szybki jak stary Marvellowski XScale 624MHz.
    W kategoriach Qualcommowskich ten procesor robi może wrażnie, ale przecież na tej firmie świat procesorów mobilnych się nie kończy, a wręcz jest ona z tyłu. HTC słynie z pakowania w swoje gadżeciki tanich procesorków i śrubowania ceny do kilkukrotności wartości podzespołów.
    Z drugiej strony wielu użytkowników takich fonków to gadżeciarze, po pewnym czasie ten sprzęt będzie im służył wyłącznie do wykonywania i odbierania rozmów telefonicznych. Wtedy kiepski procesor nie ma już takiego znaczenia … przykre tylko, że tacy ludzie zabili doskonały sprzęt jakim niegdyś było PDA.

  2. mobi 22 grudnia, 2009 3:51 am 

    Jakoś tak dziwnie się zrobiło, że inne rozwiązania procesorowe odeszły w zapomnienie i króluje mało wydajne rozwiązanie firmy Qualcomm. Też mnie to zastanawia, że tak bez walki oddano pola.

Komentowanie jest wyłączone