Motorola XT800 (Zeppelin) i MT710 na zdjęciach

Motorola Milestone

Motorola Milestone

Pod koniec października ukazała się informacja na temat kolejnego telefonu Motoroli z Androidem. W Chinach wychwycono pierwsze zdjęcie modelu Zeppelin. Fotka przedstawiała tylko tylną część obudowy, niewiele więc można było z niej wywnioskować. Tym razem do sieci trafiły lepsze zdjęcia telefonu- z dwóch źródeł. Zeppelin pojawił się po raz kolejny w Internecie w towarzystwie modelu MT710.

Motorola MT710 ma być podobno chińskim odpowiednikiem modelu DROID (Milestone). Smartfon ma posiadać 3,7-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 845 pikseli, obsługę sieci TD-SCDMA, WiFi oraz CMMB. Telefon pozbawiony będzie klawiatury QWERTY, którą można znaleźć w Milestone.

Motorola XT800 o nazwie Zeppelin to telefon wyposażony w obsługę zarówno sieci GSM, jak i CDMA, 3,7-calowy wyświetlacz dotykowy, WiFi, port HDMI oraz aparat 5 megapikseli.

Oba telefony mają być wspierane przez platformę Android. Motorola MT710 najprawdopodobniej ukaże się tylko w Chinach, z kolei Zeppelin, dzięki obsłudze GSM i 3G ma szansę pojawić się w Europie.

Na stronie UnwiredView znajdziecie dokładne zdjęcia telefonów.

źródło: Softpedia · Komórkomania