Złota Nokia N97 mini

technologia na wagę złota. Firma Nokia zapowiedziała premierę Nokia N97 mini Gold Edition. Obudowa tego niewielkiego mobilnego urządzenia wykonana została z 18-karatowego złota.

Dotykowy, odchylany wyświetlacz o przekątnej 3,2″ modelu Nokia N97 mini Gold Edition ma w pełni spersonalizowany ekran główny, dzięki czemu można śledzić wiadomości z ulubionych blogów i portali internetowych. Ponadto pełna klawiatura QWERTY pozwala łatwo pisać, wysyłać i odbierać SMS-y i e-maile oraz aktualizować swój status w serwisach, takich jak Facebook czy Twitter.

N97_Mini_Gold.jpg

Zakres personalizacji można zwiększyć jeszcze bardziej, korzystając z dostępu do różnych aplikacji i usług dostępnych w Ovi Sklepie. Nokia N97 mini Gold Edition wyposażona została w aparat 5 MPix z autofocusem, optyką marki Carl Zeiss oraz podwójną lampą błyskową LED. Pełnię tych zalet można wykorzystać dzięki pamięci wewnętrznej 8GB, którą można rozszerzyć do 24 GB. Posłuży ona do przechowywania nie tylko całego katalogu zdjęć, ale i nagrań wideo czy innych plików. Dzięki aplikacji Nokia Photo Browser, dostępnej w Ovi Sklepie, zdjęcia można przeglądać w 3D. Szybka łączność internetowa przez Bluetooth, WiFi i microUSB 2.0 umożliwia niemal natychmiastowe wysyłanie i udostępnianie osobistych multimediów.

Nokia N97 mini Gold Edition będzie dostępna w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce oraz Azji.

Źródło: media2.pl