Telefony Samsung Shark w Polsce

Samsung wprowadza na polski rynek nową linię telefonów z serii Shark – S3550, S5350 oraz S555. Nowe telefony zostały stworzone z myślą o aktywnych użytkownikach, dla których telefon jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale czymś znacznie więcej

Serię Shark dedykujemy internetowo zaangażowanym, podążającym za nowymi trendami użytkownikom. Nasze najnowsze telefony zapewniają nie tylko całodobowy dostęp do najświeższych informacji, ale również podkreślają niepowtarzalny styl ich właścicieli – powiedział Younghee Lee, Wiceprezes Oddziału Marketingu Telefonów Komórkowych Samsung Electronics.
Telefony z linii Shark nie nadwyrężą kieszeni, a przy tym oferują zaawansowane możliwości multimedialne oraz łatwość obsługi.

Społecznościowy Samsung S5350 Shark
Samsung S5350 Shark to nowe spojrzenie na klasyczne telefony. Znakiem rozpoznawczym tego modelu jest metaliczna, płaska (11,9 mmm), asymetryczna obudowa oraz ergonomiczny kształt. Ten stylowy telefon z aparatem 3,2 MPix i funkcją nagrywania wideo, oferuje również szerokie spektrum możliwości muzycznych.
Samsung S5350  Shark_1.jpg

Ulepszony interfejs użytkownika ułatwia korzystanie z funkcji, a możliwość zmiany motywów pozwala dostosować wygląd wyświetlacza do potrzeb i fantazji właściciela. Telefon umożliwia również korzystanie z wielu komunikatorów internetowych jednocześnie za pomocą jednej, prostej aplikacji. Cena – 599 zł.

Ergonomiczny Samsung S5550 Shark
Wyróżnikiem S5550 Sharkjest ekran AMOLED, który wiernie odzwierciedla rzeczywiste obrazy i zapewnia szybką reakcję na wydawane polecenia. Ponadto charakteryzuje się on niższym, niż w innych typach wyświetlaczy zużyciem energii. Realistyczne kolory oraz szeroki kąt widzenia sprawiają, że telefon idealnie nadaje się do przeglądania oraz wymiany zdjęć i filmów.

Samsung S5550  Shark_1.jpg

Aparat 5 MPix z funkcją autofokus wykonuje wysokiej jakości fotografie oraz rejestruje filmy wideo w rozdzielczości QVGA z prędkością 30 klatek na sekundę. Inne funkcje, w tym 120 MB pamięć wewnętrzna oraz slot na kartę microSD do 8 GB, zapewniają natomiast odpowiednie zaplecze dla multimedialnych zbiorów. Łącza Bluetooth oraz USB umożliwiają szybki transfer danych. Telefon został wyposażony w wielozadaniowy komunikator do sprawnego kontaktu ze znajomymi. Cena – 699 zł.

Kompaktowy Samsung S3550 Shark
Ergonomiczny kształt oraz lśniąca obudowa uzupełniają interfejs użytkownika, zapewniającego intuicyjną nawigację oraz łatwą obsługę aplikacji. Dodatkowy klawisz funkcyjny, umieszczony w centralnej części klawiatury, umożliwia lepsze dostosowanie S355 Shark do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Samsung S3550  Shark_1.jpg

Z pomocą komunikatora oraz łączności z Internetem kontakt ze znajomymi stał się łatwiejszy i szybszy. W obudowie S3550 znalazło się też miejsce dla aparatu 2 MPix, który czeka w gotowości by uwiecznić każdy radosny moment. Użytkownicy do dyspozycji mają również 35 MB wbudowanej pamięci wewnętrznej oraz slot na kartę microSD do 8 GB, pozwalające przechowywać ulubione zdjęcia i muzykę. ręki. Cena – 399 zł.

Źródło: media2.pl