Pierwszy telefon Nokia z Cseries

Nokia przedstawiła nowy telefon Nokia C5. Jest to pierwsze urządzenie z Ceseries. Docenią je fani Internetu, ponieważ przesyłanie zdjęć i wiadomości oraz dostęp do sieci społecznościowych za pośrednictwem telefonu jest szybkie i proste.

Nokia C5 daje bezpośredni dostęp do ulubionych kontaktów z ekranu głównego, a w książce telefonicznej widoczne są aktualne statusy znajomych w serwisie Facebook. Dzięki aplikacji Nokia Messaging korzystanie z kont e-mail na Ovi Mail lub innych usługodawców jest proste. Nokia C5, wyposażona w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix, kartę pamięci o pojemności 2 GB oraz szybką transmisję danych do łatwego przesyłania zdjęć i wideo.

Nokia_C5.jpg

Prócz opcji szybkiego udostępniania Nokia C5 zawiera najnowszą wersję Ovi Map z bezpłatną nawigacją pieszą i samochodową oraz funkcją udostępniania swojej lokalizacji znajomym z Facebooka.

Nokia_C5-a.jpg

Telefon Nokia C5 będzie dostępny na wybranych rynkach w drugim kwartale 2010 roku. Szacowana cena detaliczna wyniesie 135 euro bez podatków i dopłat.

Źródło:  Media2.pl

1 komentarz

  1. Grimi 2 marca, 2010 3:57 pm 

    Skróciłem podgląd na Głównej.

Komentowanie jest wyłączone