Tak Tak Blueconnect Max, czyli Internet bez limitu

Tak Tak, jako pierwszy na komórkowym rynku pre-paid, wprowadza dostęp do mobilnego internetu przy zryczałtowanej opłacie. Dzięki Blueconnect Max (od 19 maja 2010 roku) klienci Tak Tak i Tak Tak Fon będą mogli swobodnie korzystać z internetu w komórce bez obawy o koszty.

Jest to pierwsza oferta, w której użytkownik płaci stałą kwotę (9 zł na 30 dni) niezależnie od czasu, jaki poświęca na surfowanie po Internecie oraz bez względu na ilość pobranych danych.

Usługę można włączyć wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści MAX pod numer 8010. Uruchomienie blueconnect Max zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta klienta zostanie pobrana kwota 9 zł. Od tego momentu użytkownik będzie korzystał z dostępu do Internetu w telefonie komórkowym przez 30 kolejnych dni, z prędkością przesyłania danych 1Mb/s. Po przekroczeniu 100MB transferu danych w miesiącu prędkość dostępu może zostać ograniczona do 16kb/s, ale użytkownik nadal może korzystać z Internetu w komórce nie ponosząc dodatkowych opłat. Taryfikacja transmisji w ramach usługi odbywa się, co 100kB (przy osobnym naliczaniu danych odbieranych i wysyłanych). Po upływie wskazanego terminu oferta zostanie automatycznie przedłużona na kolejne 30 dni.

Użytkownicy Tak Taka i Tak Tak Fona mogą również korzystać z usługi Compressor Mini, która zapewnia adaptację stron do ekranu telefonu oraz kompresję danych pozwalającą na zaoszczędzenie aż do 70 proc. bajtów. Dzięki kompresji efektywna ilość danych, które można przetransferować z prędkością 1Mb/s to ok. 333MB.

Źródła: era.pl, interia.pl


1 komentarz

  1. Anonim 30 maja, 2010 5:45 pm 

    A ja niedawno zrezygnowałem z umowy 🙁

Komentowanie jest wyłączone