HTC prezentuje 5 modeli z Windows Phone 7

Po konferencji Microsoftu dotyczącej premiery Windows Phone 7 swoją prezentacje miało HTC. Przedstawiono 5 nowych modeli pracujących pod kontrolą nowego systemu. Do czterech urządzeń obecnych na konferencji Microsoftu dołączył HTC 7 Pro z wysuwaną klawiaturą. Wszystkie urządzenia mają posiadać dodatkowe oprogramowanie zawierające m.in. pogodę, kursy akcji i edycję zdjęć. Poniżej oficjalne prezentacje poszczególnych modeli oraz ich specyfikacje (chociaż wielkich różnic w nich nie znajdziemy).

HTC 7 Surround
Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, filmy czy muzykę, HTC 7 Surround jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem multimedialnym. Smartfon został wyposażony w unikalny wysuwany głoœśnik, podpórkę i technologię Dolby Mobile™ i SRS WOW HD™. Dzięki temu HTC 7 Surround oferuje dźŸwięk wysokiej  jakoœci i wirtualne efekty dookólne, co pozwala użytkownikom dzielić się z innymi ulubioną muzyką i filmami w sposób absolutnie perfekcyjny. W celu uzyskania efektów dŸwięku przestrzennego nie jest konieczne korzystanie ze słuchawek, ponieważ głośœnik HTC 7 Surround sprawia, że odbiór staje się naturalny i komfortowy.

HTC 7 Mozart
HTC 7 Mozart wykonano z pojedynczego bloku anodowanego aluminium. Telefon zarówno doskonale wygląda, jak również i leży w dłoni, wyznaczając kolejne standardy estetyki urządzeń wykonanych w formie monobloków. Smukły, solidny i inteligentny HTC 7 Mozart wygląda tak dobrze, jak brzmi. Telefon wykorzystuje technologię Dolby Mobile™ i SRS WOW HD™ pozwalającą uzyskać najwyższej klasy wirtualny dŸwięk dookólny w muzyce i filmach. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartoœć HTC 7 Mozart z danymi z komputerów PC, co pozwala im mieć zawsze pod ręką personalne biblioteki filmów i muzyki.

HTC 7 Trophy
HTC 7 Trophy to telefon, który potrafi ujarzmić moc Xbox LIVE. Graczom spodoba się szybkoœć działania najnowszych gier akcji, uzyskiwana dzięki wydajnoœści procesora Snapdragon o częstotliwośœci 1 GHz, jak również efekty wizualne i kontrola, zapewniane przez jasny ekran dotykowy WGVA o przekątnej 3,8 cala. Wysokiej jakoœci wirtualny dŸwięk dookólny SRS WOW HD™ pozwala uzyskać bogate brzmienie w grach, filmach i muzyce.

HTC 7 Pro
Inspiracją do stworzenia HTC 7 Pro byli zaawansowani użytkownicy, którzy oczekują najwyższej wydajnośœci w biznesie i pełnej funkcjonalnośœci przy korzystaniu z rozrywki. Smukły smartfon zawiera wysuwaną, pełną klawiaturę QWERTY i uchylny ekran, co umożliwia szybkie i wygodne pisanie. Zestaw funkcji biurowych pozwala sortować, skanować i zarządzać wiadomoœciami poczty elektronicznej Outlook, otwierać i edytować dokumenty Office, a także œśledzić kursy akcji, dzięki aplikacji do obsługi notowań giełdowych.

HTC HD7
Użytkownicy HTC HD7 będą mogli cieszyć się kinowymi wrażeniami podczas odtwarzania filmów na ekranie wysokiej rozdzielczoœści o przekątnej 4,3 cala. Zintegrowana podpórka ułatwi oglądanie i sprawi, że nie trzeba trzymać telefonu
w dłoni. Ci, którzy nie godzą się na kompromisy w grach mobilnych HTC HD7 pozwoli cieszyć się mocą gier Xbox LIVE również poza domem.