HTC prezentuje następcę Touch Pro 2

Koncern HTC przedstawił już kilka ciekawych smartphone z nowym systemem Windows Phone 7 Microsoftu. W ich gronie znalazł się także HTC 7 Pro wyposażony w klawiaturę QWERTY. Jak prezentuje się jego specyfikacja?

W wyposażeniu HTC 7 Pro znajdziemy procesor z taktowaniem 1 GHz, 3,6-calowy ekran dotykowy TFT o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 576 MB pamięci RAM, 512 MB pamięci ROM, 16 GB wbudowanej pamięci flash, łączność Bluetooth 2.1 z A2DP, WiFi 802.11b/g/n, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe, port micro-USB, 5-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, fleszem LED i funkcją kręcenia filmów HD 720p, technologie Dolby Mobile, a także czujniki – ruchu, zbliżenia oraz oświetlenia zewnętrznego.

HTC 7 Pro, jak twierdzi producentto idealne rozwiązanie dla biznesu. Słowo Pro w nazwie mówi o tym, że smartphone wyposażono w wysuwaną klawiaturę QWERTY.

Inspiracją do stworzenia HTC 7 Pro byli zaawansowani użytkownicy, którzy oczekują najwyższej wydajności w biznesie i pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z rozrywki. Smukły smartfon zawiera wysuwaną i pochylaną, pełną klawiaturę QWERTY umożliwiającą szybkie i wygodne pisanie. Zestaw funkcji biurowych pozwala sortować, skanować i zarządzać wiadomościami poczty elektronicznej Outlook, otwierać i edytować dokumenty Office, a także śledzić kursy akcji dzięki aplikacji do obsługi notowań giełdowych.

Jak widzicie w porównaniu do swego poprzednika, HTC 7 Pro zmienił się niewiele. Stary jest wyświetlacz, bateria, moduły Bluetooth, WiFi, GPS. Większą matrycę zyskał aparat, przyspieszył też procesor.

HTC 7 Pro - specyfikacja