Windows Mobile 6.5 – debiut już w maju?

Według doniesień jednego z pracowników Microsoftu, system Windows Mobile w wersji 6.5 zostanie zaprezentowany 11 maja bieżącego roku.

Najnowszy system operacyjny Microsoftu na urządzenia przenośne zadebiutuje w wersji ostatecznej już 11 maja – jak czytamy na blogu ekipy zajmującej się Windows Mobile. Warto podkreślić, że nie jest to informacja potwierdzona przez zarząd Microsoftu i data prezentacji systemu może ulec zmianie.

News pochodzi z chip.pl


4 komentarze

 1. mobi 20 kwietnia, 2009 12:44 pm 

  Czyli build 21501 RC, jest mocno prawdopodobny

 2. Sainti 20 kwietnia, 2009 12:57 pm 

  Jest wiadomość, że będzie prezentacja (tak jak na MWC, czy CTIA), ale spekuluje się, że ma to być jednocześnie premiera systemu. Według mnie nie ma się co tak zachwycać, bo pierwsze urządzenia z WM6.5 trafią na rynek i tak dopiero w drugiej połowie roku.

 3. utak3r 20 kwietnia, 2009 1:13 pm 

  Tak, ten build faktycznie wygląda teraz bardziej sensownie.
  W weekend żonglowałem wieloma buildami i udało mi się złożyć taki naprawdę niezły build, głównie na podstawie 21510 – jest naprawdę cholernie szybki 🙂

  A prezentacja będzie głównie dla świata developerów i OEMów, więc można to tak uznać. Natomiast fizyczne urządzenia to inna sprawa – dopiero właśnie od momentu tej prezentacji będzie można zacząć liczyć czas do pierwszego urządzenia z WM6.5.

Komentowanie jest wyłączone