TravelMapa od IMAGIS

Podczas tegorocznych targów CeBIT 2009 warszawska firma IMAGIS S.A. wprowadza na światowy rynek nowe oprogramowanie do nawigacji GPS o nazwie TravelMapa. Wprawdzie od pierwszej prezentacji minęły dwa miesiące, jednakże dopiero dzisiaj dowiedziałem się o nowej propozycji producenta MapyMap.

TravelMapa to oprogramowanie do nawigacji GPS przeznaczone dla urządzeń PDA, PND oraz Smartphone, pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows® CE lub Windows Mobile™. Jak zapewnia producent, wyróżnia je  szybkie działanie oraz otwartość na integrację z dowolnymi mapami cyfrowymi.

TravelMapa to nasz nowy exportowy produkt” – mówi Anna Trzeskowska, Dyrektor Zarządzający w IMAGIS S.A. – “z którym zamierzamy zaistnieć na globalnym rynku, dlatego też nasze hasło przewodnie opisujące nowy produkt brzmi: Global Navigation Software. W odróżnieniu od MapyMap, TravelMapa to produkt, którego funkcjonalność zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników nawigacji, a naszej firmie pozwoli na dywersyfikację oferty rynkowej” – dodaje Anna Trzeskowska.

TravelMapa oprócz nowinek technologicznych takich jak fotorealistyczne trójwymiarowe bryły wybranych obiektów, czy trójwymiarowy model terenu, wprowadza także możliwość ingerowania użytkownika w wygląd samej aplikacji, czego wymagają zaawansowani użytkownicy. TravelMapa to oprogramowanie, które sprzedawane będzie w formie OEM w modelu B2B.

Na rynku polskim sprzedaż rozpocznie się już wkrótce. Równolegle firma planuje rozpoczęcie sprzedaży produktu w krajach Europy i Rosji, na rynkach ameryki południowej, w krajach bliskiego wschodu a nawet w tak egzotycznych krajach jak Nowa Zelandia czy Nauru.
Wszystkich zainteresowanych nowym produktem, jego wyglądem i działaniem, producent zaprasza do serwisu internetowego www.TravelMapa.com

Informacja prasowa oraz poniższe screeny wskazują, że Firma wyciągnęła wnioski zgłaszane przez dotychczasowych użytkowników MapaMap prezentując produkt, który będzie stanowił niebagatelną konkurencję dla rodzimej AutoMapy, ale takich światowych produktów jak iGO czy TomTom. Miejmy nadzieję, że opisane zmiany pojawią się również w kolejnych wersjach MapyMap…

Pobierz prezentacją oprogramowania.

Źródło: IMAGIS


1 komentarz

  1. Anonim 1 czerwca, 2009 10:54 pm 

    Ciekawe jak z jakością map, bo jak taka sama jak polska to żałośnie wypadnie

Komentowanie jest wyłączone