Automapa na Androida – pierwsze screeny

Autmapa jest jednym z najpopularniejszych programów do nawigacji w Polsce. Przez długi czas była dostępna tylko dla urządzeń opartych na mobilnych platformach Microsoftu (Windows Mobile i Windows CE). Niedawno do tego grona dołączyły także sprzęty Apple i Automapa jest już dostępna w App Store. Wielu użytkowników tego programu przesiadło się jednak na platformę Google i liczą, że Android też dostanie swoją wersję. Przy stale rosnącej popularności zielonego robota wydaje się to tylko kwestią czasu. Pierwsze informacje już przedostały się do sieci.

Serwis Telepolis.pl zdobył zdjęcia przedstawiające jedną z pierwszych wersji Automapy działającej na urządzeniu z Androidem. Możemy zobaczyć wyświetlanie map i ekrany ustawień. Program nie ma jednak jeszcze zaimplementowanej pełnej funkcjonalności. Brakuje między innymi interfejsu nawigacyjnego, który jest kluczowym elementem aplikacji. Przed programistami jeszcze  sporo pracy. Trudno powiedzieć kiedy użytkownicy będą mieli dostęp do programu, ale prawdopodobnie nie wcześniej niż za kilka miesięcy.

 

usoPreviewPopup
usoPreviewPopup
usoPreviewPopup
usoPreviewPopup
usoPreviewPopup
usoPreviewPopup
usoPreviewPopup
usoPreviewPopup

5 Comments

  1. No to dobry news dla wielu, AM udowodni tym swoją dominację jako nawigacja w PL, choć i tak sporo kasy przeszło im koło nosa, ze względu na zwłokę.

  2. No, a ktoś kiedyś na forum się ze mną kłócił, że to nie realne w nadchodzącym roku. No i AM znów mnie skusi do przesiadki na Andka 🙂

  3. Dziwne te zdjęcia. Zdjęcie robione na parapecie (granit w tle), a system pokazuje 48km/h, wszędzie ta sama godzina. No i data zdjęć tez jakaś taka podejrzana.
    Takie obrazki uprzednio zrobione na PC można wyświetlić na każdym telefonie w trybie pełnoekranowym…
    Nie uwierzę, póki nie pojawi się oficjalne info, a nie jakieś niepotwierdzone wycieki.

  4. Rzeczywiście na parapecie i dziwne te liczby. Ale pamiętajmy, że jest to bardzo wczesna wersja robocza, więc z pewnością na zdjęciach jest w trakcie demonstrowania trasy (Tryb demo) 😉 Nawigacja nie ma jeszcze funkcji informowania, że jest w trybie symulacji trasy i „liczniki” jeszcze nie działają prawidłowo ;-).

Comments are closed.