| |

BlackBerry Bold 9700

Do sprzedaży oficjalnie trafił nowy smartphone ze stajni RIM – BlackBerry 9700 Bold. BlackBerry 9700 Bold jest następcą obecnego na rynku już ponad rok modelu 9000 Bold. Wszystkim, którzy znają produkty kanadyjskiej firmy RIM nie trzeba tłumaczyć, że ich smartphone są przeznaczone dla ludzi szukających mobilnego wsparcia w pracy.

Urządzenie jest wyposażone w procesor z taktowaniem 624 MHz, 256 MB pamięci flash, klawiaturę QWERTY, 2,44-calowy ekran LCD o rozdzielczości 360 x 480 pikseli, łączność 3G, Bluetooth 2.1, ma mysz optyczną zamiast trackballa, a moduł WiFi wspiera technologię UMA (obok niego dostępne jest HSPA), 3,2-megapikselowy aparat cyfrowy z autofokusem, fleszem i funkcją nagrywania wideo, a także nawigację GPS, 3,5-milimetrowe wyjście słuchawkowe, gniazdo kart pamięci microSD/SDHC oraz szereg funkcji, ułatwiających pracę biznesmenom. Producentowi udało się zmniejszyć wagę urządzenia ze 133 gramów do 122 gramów. Bateria o pojemności 1500 mAhr oferuje maksymalny czas rozmowy do 6 godzin rozmowy lub do 17 dni czuwania (w trybie 3G) i stały dostęp do poczty email w trybie Push.

Nowy BlackBerry Bold 9700, jest dostępny od 26 stycznia br. we wszystkich ofertach abonamentowych Orange dla Firm. Będzie można go kupić wraz z nową aktywacją lub przy przedłużaniu umowy, w wybranych Salonach Firmowych Orange oraz w sklepie internetowym na stronie www.orange.pl/dlafirm. Klienci, którzy kupią telefon BlackBerry 9700 z dowolnym planem abonamentowym Orange dla Firm i włączą usługę Nawigacja Orange w opcji Abonament, przez 2 lata będą mogli korzystać z niej bezpłatnie.

BlackBerry Bold 9700 bez abonamentu jest dostępny na polskim rynku, w cenie około 2300 złotych.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rXKHpJp-ajA[/youtube]

Szczegółowe dane techniczne znajdziecie w tym pliku PDF.

Źródła: chip.pl, komorkomania.pl, telepolis.pl, wp.pl