| | |

BLOW GPS35V drugiej generacji

Firma BLOW CAR SYSTEM wprowadza do sprzedaży kolejną nawigację PNA o przekątnej ekranu 3,5 cala, procesorze ARM 400MHz i precyzyjnym odbiornik satelitarny SirFStar 4410, która sprawdza się w roli nawigacji samochodowej jak również w turystyce pieszej.

GPS35V z nowej serii II
oferowana jest w zestawie z programem AutoMapa 6.2 w wersji Polska XL lub Europe oraz zupełnie pozbawiona oprogramowania nawigacyjnego, co oznacza, że można w jej pamięci zainstalować dowolne oprogramowanine GPS zgodne z Windows CE 5.0 NET.

– Wprowadzenie na rynek drugiej wersji nawigacji BLOW GPS35V wynika z naszych obserwacji potrzeb polskich kierowców. Mimo tego, że coraz większą popularność zyskują modele o dużych ekranach, to poręczne i niewielkie urządzenia wciąż znajdują nabywców. Popyt na nawigacje o przekątnej 3,5 cala jest tak duży, że zdecydowaliśmy się ponownie wprowadzić GPS35V do sprzedaży, w odnowionej, drugiej wersji – powiedział Radosław Leszek współwłaściciel BLOW CAR SYSTEM. – Kierowcy doceniają to, że mała nawigacja z ekranem 3.5 cala zajmuje niewiele miejsca we wnętrzu pojazdu, a funkcjonalnie w niczym nie ustępuje modelom 4,3 cala. Najważniejsze zalety GPS35V II to cieńsza obudowa i mniejsza waga. – tłumaczy Radosław Leszek.

Bogata oferta uchwytów zapewnia stabilne mocowanie w samochodzie, a niewielkie wymiary urządzenia sprawiają, że urządzenie bez przeszkód mieści się w kieszeni.

Podobnie jak inne urządzenia marki BLOW, począwszy od modelu GPS35V pierwszej generacji wyposażony został w zaawansowane funkcje multimedialne. Odtwarzacz filmów wideo pozwala na odczyt plików w formatach WMV9, MPEG4, DivX, Xvid, MPEG2 i AVI, natomiast odtwarzacz muzyki gwarantuje obsługę nagrań w formacie MP3, WMA i WAV. Gniazdo audio jack 3.5mm umożliwia podłączenie do urządzenia standardowych słuchawek stereo, dzięki czemu GPS35V pełni także rolę przenośnego centrum multimedialnego. BLOW GPS35V wyposażony jest ponadto w przeglądarkę obrazów JPEG, BMP, PNG i GIF, która może się przydać do prezentacji i selekcji zdjęć z aparatu cyfrowego, a także czytnik e-booków w formacie TXT.

Blow GPS35V – najważniejsze cechy:

System operacyjny ……………………….. Windows CE 5.0
Procesor ……………………………………… Centrality atlas III 400 MHz/Samsung 2440
RAM …………………………………………… SD RAM 64 MB
Pamięć wewnętrzna NAND Flash………. 64MB-2GB (slc)
Pamięć zewnętrzna ……………………….. SD/MMC Max 4GB
Odtwarzane formaty wideo …………….. WMV9, DivX 5.0, 4.0, 3.11, XVid, AVI
Odtwarzane formaty audio ……………… WMA, WAV
Odtwarzane formaty obrazów …………. JPEG, BMP, PNG. GIF
Języki …………………………………………. Kilkanaście języków, domyślnie POLSKI
Głośnik ……………………………………….. wbudowany głośnik 8 ohm 1.5W
Gniazdo słuchawek ……………………….. gniazdo „jack” 3.5mm stereo
Adapter samochodowy …………………. wejście 12-24V, wyjście 5V/1.5A
Wyświetlacz ………………………………… panel dotykowy TFT-LCD 3.5″
Rozdzielczość ……………………………… 320×240 pikseli, QVGA, regulacja podświetlenia
Odbiornik GPS …………………………….. wbudowany moduł SiRF4410

Nawigacja Blow GPS35V dostępna jest na rynku polskim odpowiednio cenie:

– Blow GPS35V bez mapy – 199 zł,
– Blow GPS35V z AutoMapą Polska XL – 378 zł,
– Blow GPS35V z AutoMapą Europe – 518 zł.

Źródła: chip.pl, wp.pl