| |

HTC Hero od piątku w sieci PLAY

W piątek w sieci Play swoją premierę będzie miał nowy telefon HTC Hero. Dostępny będzie w około 100 punktach sprzedaży oraz w sklepie www. Jak dowiedziała się nieoficjalnie Polska Agencja Prasowa, Play jest bliski zdobycia 3 mln klientów. Przedstawiciele sieci nie podają prognozowanej sprzedaży smartphone.

HTC Hero przez miesiąc dostępny będzie tylko i wyłącznie w sieci Play. Od wyników sprzedaży zależy, czy Play nadal będzie miał wyłączność, czy telefon dostępny będzie także u innych operatorów.

HTC Hero
HTC Hero

Nowy smartphone wyposażony jest w ekran HTC Sense, który umożliwia użytkownikowi dopasowanie telefonu do własnych potrzeb. Możliwe będzie na przykład ustawienie profili telefonu na „służbowy” i „prywatny”, zmieniających się automatycznie o określonej godzinie. Hero stawia również na uproszczoną komunikację – z poziomu jednej aplikacji użytkownik będzie mógł zarówno wysłać SMS, napisać e-mail jak i zalogować się do serwisu społecznościowego, np. Facebooka. HTC Hero importuje nasze kontakty z zewnętrznych serwisów, a także pozwala na szybkie połączenie m.in. z Twitterem.

– Uważamy, że HTC Hero to w tym momencie najciekawszy telefon na rynku. Jest user-friendly, to bardzo intuicyjny telefon, prosty w obsłudze – zapewnia Bartek Dobrzyński, dyrektor marketingu Play.

Telefon sprzedawany będzie w wybranych sklepach stacjonarnych w największych miastach Polski (ok. 100 punktów) a także poprzez e-sklep. Na razie dostępny będzie jedynie kolor biały. Telefon nie posiada sim-locka, jest w polskiej wersji językowej.

Źródło: media2.pl

2 Comments

Comments are closed.