|

LG GW820 eXpo z procesorem 1GHz i projektorem

LG GW820 eXpo

LG ostatnio bardzo cuduje z nazwami dla swoich telefonów komórkowych. Model, który widzicie na powyższym zdjęciu, przyjmował już dwa różne imiona: Monaco i IQ. W końcu doczekaliśmy się jego oficjalnego ogłoszenia jako… eXpo. LG GW820 to pierwszy telefon działający pod kontrolą Windows Mobile 6.5 wyposażony w procesor o taktowaniu 1Ghz i zintegrowany projektor. To jeszcze nie wszystko!

Specyfikacja GW820 jest bardzo obiecująca. EXpo wyposażono w 3.2-calowy dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, wysuwaną pełną klawiaturę QWERTY, aparat 5 Mpix z autofokusem, GPS, WiFi, baterię o pojemności 1500 mAh, Bluetooth z EDR, a także wspomniany już wcześniej procesor o taktowaniu 1GHz i system Windows Mobile 6.5. Aż nie ma się do czego przyczepić.

LG GW820 eXpo

Zintegrowany projektor, o którym była mowa na początku, nie jest dołączany do zestawu z telefonem. Wiąże się to z wydatkiem rzędu 180 dolarów. Projektor wyświetla prezentacje multimedialne, pokazy slajdów czy filmy wideo z odległości 2.4 metra. Waga samego projektora to 51 g.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pX0hXonspuc[/youtube]

LG GW820 eXpo w pierwszej kolejności zaatakuje półki sklepowe na rynku kanadyjskim i amerykańskim, ale nie jest wykluczone, że w przyszłym roku pojawi się także i u nas. Już 7 grudnia model ten pojawi się w sprzedaży w sieci AT&T za 300 dolarów (przy dwuletnim abonamencie 60 dolarów/miesiąc).

źródło: GSMArena · Komórkomania