Listonic
|

Listonic dla Windows Phone 7

ListonicMicrosoft oficjalnie nie wspiera jeszcze Windows Phone 7 w Polsce. Trudno też mówić o popularności tego systemu. Nie przeszkadza to jednak rodzimym deweloperom w tworzeniu i zamieszczaniu nowych aplikacji w Marketplace. Ostatnio do niewielkiego grona polskich programów dostępnych na WP7 dołączył Listonic.

Ideą Listonica jest przeniesienie tradycyjnych list zakupów do świata mobilnej technologii. Użytkownicy mają dostęp do swoich list na stronie internetowej listonic.com oraz prawie na każdym telefonie komórkowym za pośrednictwem dedykowanych aplikacji (Java, Symbian, Android, iPhone, WM i teraz WP7). Co więcej, aby zakupy przebiegały jeszcze sprawniej, istnieje możliwość współdzielenia list ze znajomymi czy rodziną, a produkty sortują się według kategorii odpowiadającym półkom w hipermarkecie.

Pomysł prosty, ale wydaje się odnosić sukces, gdyż przekonało się do niego już prawie 100 000 osób. Autorzy liczą, że do tego grona dołączą także użytkownicy nowej platformy Microsoftu. Program wykorzystuje rozwiązania projektowe WP7, jest prosty i intuicyjny w obsłudze, więc teraz wszytko w rękach użytkowników Windows Phone 7.

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=H51a-K28tyA