MapaMap 6.4 – nowe mapy, nowe funkcje

MapaMap zaprezentowała najnowszą wersję nawigacji o numerze 6.4. MapaMap 6.4 umożliwia użytkownikom dotarcie do ponad 2,5 miliona adresów w Polsce, zawiera 4529 planów miast i miejscowości w tym 3133 planów przygotowanych bardzo szczegółowo (z dokładnymi adresami i restrykcjami drogowymi). Nawigacja w trybie samochodowym oferuje wyznaczanie optymalnych tras po ponad 430 tysiącach km dróg, a w trybie pieszym po szlakach turystycznych (18 258 km) oraz ścieżkach rowerowych (13 463 km)…’

MapaMap w wersji 6.4 pozwala też na łatwiejszą orientację podczas jazdy, poprzez wprowadzenie tak zwanego Asystenta Manewru. Ta nowa funkcja prezentowana jest jako specjalna strzałka, która rysowana jest na mapie dokładnie w miejscu, w którym należy wykonać manewr. MapaMap 6.4 pokaże też ograniczenia prędkości lub poinformuje nas o przekroczeniu dozwolonej prędkości w 119 miastach i miejscowościach oraz na wybranych drogach krajowych. Oczywiście tak jak w poprzednich wersjach MapyMap można włączyć ostrzeganie o fotoradarach (1783 miejsca), przejazdach kolejowych oraz pozostałych obiektach POI, których w sumie jest już ponad 189 tysięcy.

MapaMap 6.4 będzie sukcesywnie udostępniana do wszystkich urządzeń GPS współpracujących z MapąMap, a aktualizacji najnowszych map oznaczonych symbolem PL-2010Q1 można dokonywać poprzez sklep internetowy dostepny na tej stronie.

Wraz z premierą MapyMap 6.4 startuje Wielkanocna promocja na aktualizacje map. W ramach promocji, każdy, kto zakupi aktualizację map do końca Świąt Wielkanocnych (do 6 kwietnia 2010) kolejny Upgrade map otrzyma gratis.

2 Comments

  1. no i tak automapa, poniewaz mapamap nie informuje o wszystkich skrzyzowaniach poprostu niekure pomija mowiac o nastepnym ,a rowniez wazne wczesniejsze jest pominiete.

  2. Ja i tak chyba spróbuję. Automapa nigdy mi się nie sprawdzała. Teraz na pewno przerost formy nad treścią. W najnowszej tyle błędów, że szkoda gadać. DO tej pory używałem Navigo i ogólnie byłem zadowolony, ale jakiejś drugiej mapki potrzebuję.

    Automapę uważam za przereklamowany produkt. Nawet mi do domu (Oława, k. Wrocławia) nie chce prawidłowo trafić…

Comments are closed.