| | | |

NaviExpert 5.0 również dla Androida

NaviExpert opracował wersję oprogramowania nawigacyjnego dla telefonów z systemem Android. Oficjalna premiera, zaplanowana na 7 września, została poprzedzona trzymiesięcznym okresem testowym, który pomyślnie zakończyło ponad dwa tysiące beta-testerów.

Wersja 5.0 oprogramowania nawigacyjnego NaviExpert działa już we wszystkich modelach telefonów z Androidem, które są dostępne na polskim rynku – Era G1, HTC Magic, HTC Hero oraz Samsung Galaxy. NaviExpert planuje sukcesywnie podążać za androidowymi nowościami opracowując wersje aplikacji do najnowszych modeli.

Android to naszym zdaniem najważniejsza obecnie platforma dla zaawansowanych telefonów komórkowych, która będzie bardzo szybko zyskiwać na popularności. Wygodna, intuicyjna obsługa i zaawansowane możliwości to zalety telefonów z Androidem przydatne nie tylko podczas nawigacji – powiedział Andrzej Jaszkiewicz, prezes NaviExpert.

W związku z zapowiadaną na 7 września premierą wersji na Androida producent zapowiada szereg nowych funkcji niedostępnych dotąd w tradycyjnych nawigacjach oraz atrakcyjne promocje cenowe. (sirmark)

Ponadto od 15 lipca br. Play wprowadził do oferty usługę nawigacji GPS online. NaviExpert w Play to odpowiedź na rosnące zainteresowanie usługami nawigacyjnymi i stale wzrastającą liczbę telefonów komórkowych z wbudowanym modułem GPS w standardowej ofercie operatora.


Źródło: NaviExpert