| |

NavRoad NR460BT / NR560BF

logoOferta firmy Jamicon dystrybutora urządzeń NavRoad wzbogaciła się o dwa nowe modele umożliwiające oprócz nawigacji, odtwarzania multimediów również przeglądanie stron internetowych. Dzięki wykorzystaniu Bluetooth oraz wyposażeniu nawigacji w przeglądarkę Internet Explorer 6.0, nowe nawigacje NavRoad umożliwiają wygodne przeglądanie Internetu. NavRoad NR460BT oraz NR560BF obsługują Java Script oraz SSL/TLS. Już w niedalekiej przyszłości ta funkcjonalność pozwoli na odbieranie on-line informacji o korkach lub innych utrudnieniach na drogach.

Urządzenia wyposażone zostały w system Windows CE 5.0 Proffesional (wybrane wersje), na platformie którego działa przeglądarka Internet Explorer 6.0 umożliwiająca swobodne przeglądanie stron WWW. W rezultacie zyskujemy dostęp do wykorzystania czasu podróży np. do: przeglądania najświeższej prasy, regulowania płatności, oglądania polecanego przez znajomego filmiku na youtube. Nawigacja może służyć również jako zestaw głośnomówiący do telefonu łącząc się z nim wykorzystując technologię Bluetooth. Urządzenie dysponuje wówczas przejętą z telefonu książką telefoniczną oraz informacjami  nt.  historii połączeń.

Urządzenia wyposażono w panoramiczne ekrany LCD o rozmiarze 4.3” lub 5” (480×272) z obsługą Java Script  oraz SSL/TLS. Nowe urządzenia umożliwiają korzystanie z dodatkowych punktów POI. Ponadto model NR560BF wyposażono w transmiter FM, dzięki czemu dźwięki wydawane przez urządzenie słychać w głośnikach samochodowych.

Wszystkie urządzenia NavRoad  objęte są 2-letnia gwarancją „door to door”. Ceny urządzeń uzależnione są od wersji oprogramowania i wahają się w granicach 1.000 PLN.

NavRoad NR460BT/NR560BF
NavRoad NR460BT/NR560BF
NavRoad NR460BT/NR560BF - interface
NavRoad NR460BT/NR560BF - interface
NavRoad NR460BT/NR560BF - Internet Explorer
NavRoad NR460BT/NR560BF - Internet Explorer


Źródła: chip.pl, auto-świat.pl, lokalizacja-gps.pl