Nietypowa Nokia E75

20090408_nokia_e75

Nokia wprowadza na polski rynek najnowszy telefon biznesowy Nokia E75. Telefon będzie dostępny w sprzedaży od  8 kwietnia. Cena w sprzedaży detalicznej będzie wynosiła 2149 złotych. Dziś w Warszawie odbyła się konferencja prasowa producenta, na której zaprezentowano telefon.
Nokia E75 to pierwsze urządzenie firmy wyposażone w wysuwaną z boku klawiaturę QWERTY. Dzięki Nokia Messaging telefon oferuje użytkownikom dostęp do poczty prywatnej i biznesowej poprzez większość istniejących kont e-mail, m. in. Yahoo! Mail®, Gmail, Windows Live Hotmail, Interia, Onet, Wirtualna Polska, a wiadomości na telefon dostarczane są automatycznie i na bieżąco. Pocztę w telefonie można skonfigurować w kilka sekund za pomocą trzech prostych kroków. Nokia E75 to pierwszy telefon z licencją na usługę Nokia Messaging, która dostępna jest w nim bezpłatnie na całe życie produktu.

Poczta elektroniczna to jedno z podstawowych narzędzi komunikacji każdego z nas. Stały i natychmiastowy dostęp za pomocą telefonu Nokia E75 do prywatnego lub służbowego maila pozwala nam być w ciągłym kontakcie ze znajomymi lub w pełni wykorzystywać możliwości biznesowe niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Urządzenie które prezentujemy doskonale działa z systemami pocztowymi opartymi o najbardziej popularne portale internetowe, jak również z korporacyjnymi rozwiązaniami Microsoft Exchange i IBM Lotus Notes Traveler – powiedział Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu, Nokia Poland.

Niezwykle poręczna Nokia E75 udostępnia nowy, rozbudowany i bardzo wygodny interfejs poczty email. Telefon wyposażony jest w bogaty pakiet narzędzi, który zapewnia pełną obsługę folderów i wiadomości
w formacie HTML, załączników, rozwijane widoki, a także możliwość sortowania wiadomości według dat, nadawców i rozmiarów. Oprócz udoskonalonych funkcji przesyłania poczty, urządzenie to daje dostęp
w czasie rzeczywistym do kalendarza, kontaktów i zadań.

Nokia E75 jest ściśle zintegrowana z usługami Ovi. Telefon posiada wbudowany moduł A-GPS, aplikację Nokia Maps z 3-miesięczną pełną licencją na nawigację samochodową, a także dostęp do doskonałych gier N-Gage. Co więcej, ważnymi plikami przechowywanymi na komputerze stacjonarnym można zdalnie zarządzać i udostępniać je za pomocą usługi Ovi Files, dostępnej także w telefonie Nokia E75.

Niezwykle elegancka i stylowa Nokia E75 ze stałym dostępem do poczty email dostępna będzie w kolorze srebrno-granatowym i srebrno-czerwonym.

News pochodzi z Portalu chip.pl/Zdjęcia z portalu engadget.com

Nokia E75

2 Comments

  1. Fakt. Powiem Ci, że S740 jest bardzo interesującą propozycją… Ja w chwili obecnej zastanawiam się nad zakupem S730 (na mój drugi aparat, potrzebuję dwóch, niestety) – ich cena w drugim obiegu spadła ostatnio znacznie 🙂

Comments are closed.