Nowa Xperia coraz bliżej – zajawka

SE RachaelKilkia dni temu pisałem o pojawieniu się strony internetowej Sony Ericssona o zastanawiającym dość tytule “What’s next”, a na niej – zajawki wielkiej zapowiedzi nowego telefonu. Oficjalna jego prezentacja odbędzie się trzeciego listopada, o czym już wiemy. Wszystko więc wskazuje na to, że Sony Ericsson sobie z nami pogrywa, bo w sieci – w końcu – pojawił się oficjalny zwiastun przedstawiający nowy model SE.

Oczywiście tym “nowym telefonem” będzie model Rachael, znany jako Xperia X3 lub – bardziej prawdopodobna nazwa – X10, ale niczego do końca nie wiadomo.

Poniżej zajawka, o której wspominałam wcześniej. Możemy na niej zobaczyć naprawdę dobrze wyglądający, elegancki telefon. Myślę, że niejedna osoba będzie chciała wejść w jego posiadanie przede wszystkim ze względu na jego dane techniczne, lecz również patrząc na jego ciekawy design.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rd1OPwfXnK0[/youtube]

Najnowsza Xperia ma być wyposażona w procesor Snapdragon 1GHz, aparat 8 Mpix, a całość ma działać na systemie operacyjnym od Google. Wszystko wskazuje na to, że telefon ten pojawi się na pułkach sklepowych na początku 2010 roku. Pełną specyfikację modelu poznamy trzeciego listopada.