| | |

PENTAGRAM Nomad 35

p_5230_nomad_maxi_1PENTAGRAM powiększa rodzinę swoich odbiorników do nawigacji o Nomada 35. To bardzo dobre urządzenie do nawigacji, które oferuje wszystkie najnowocześniejsze funkcje nawigacji satelitarnej w bardzo przystępnej cenie. Nomad 35 ma wbudowany szybki układ GPS – SiRF Atlas III, co pozwala na szybkie odświeżanie. Odbiornik jest łatwy w montażu, wygodny i intuicyjny w użyciu.

Urządzenie wyposażono w dotykowy ekran o średnicy 3,5” (320x240pixeli), procesor SiRFAtlas-III 400 MHz z dokładnym układem GPS i 64MB pamięci podręcznej. Dodatkowym atutem urządzenia jest wbudowana 1 Gb pamięci i możliwość rozbudowania za pomocą kart SD/MMC, oraz system operacyjny Windows CE 5.0 i zainstalowana mapa Polski Navigo9i.

  • Mapa Polski Navigo 9i prócz standardowych usprawnień dla kierowców posiada bogaty pakiet dla turystów:
  • baza szlaków turystycznych najpopularniejszych rejonów Polski (Mazury, Bieszczady, Karkonosze, Tatry, Beskidy, Suwalszczyzna) wraz z gotowymi trasami turystycznymi opartymi na znanych mapach i przewodnikach COPERNICUS z opisem w postaci komend głosowych.
  • mapy turystyczne zawierają przydatne dane: szlaki (piesze, narciarskie, rowerowe, kajakowe), punkty widokowe, atrakcje turystyczne, granice parków narodowych i krajobrazowych, rzeźbę terenu i głębokość jezior.
  • rzeczywiste położenie adresów w, dzięki czemu konkretny adres reprezentuje środek budynku, a nie przybliżony punkt między skrzyżowaniami
  • możliwość nagrania własnych komunikatów głosowych, dzięki czemu używanie mapy staje się dodatkowo świetną zabawą.

Warto wspomnieć o pakiecie dla turystów dostępnym w Mapie Polski Navigo 9i. Poza mapami turystycznymi znajdziemy tu również bazę szlaków turystycznych oraz funkcję rzeczywistego położenia adresów, dzięki której konkretny adres reprezentuje środek budynku. Dodatkowo, użytkownik ma możliwość nagrywania własnych komunikatów.

Sugerowana cena detaliczna to: 289 PLN. Gwarancja: 2 lata.

PENTAGRAM Nomad 35
PENTAGRAM Nomad 35