|

Rozpoczęły się zamknięte testy aplikacji SpeedAlarm na Androida

SpeedAlarm na AndroidFirma BinarTech rozpoczęła zamknięte testy beta wersji aplikacji SpeedAlarm, przeznaczonej dla telefonów pod kontrolą systemu Android. SpeedAlarm służy kierowcom do wzajemnego ostrzegania się o kontrolach radarowych, wypadkach i innych zdarzeniach na drodze. Z aplikacji SpeedAlarm korzysta już ponad 53000 kierowców.

Oprócz Androida, SpeedAlarm obsługuje również telefony z Symbianem, Windows Mobile 5/6 oraz J2ME. Na dzień dzisiejszy obsługiwane jest około 400 różnych modeli telefonów.

Ciekawostką jest również fakt, że SpeedAlarm był pierwszą i przez długi czas jedyną polską aplikacją przyjętą do Windows Marketplace (oprócz aplikacji samego Microsoftu).

Poniżej znajduje się garść zrzutów ekranu z testowanej aplikacji. Program instaluje się w postaci widgetu, dzięki czemu wystarcza jedno kliknięcie do uruchomienia go, lub zgłoszenia zagrożenia z drogi.

Po zakończeniu fazy zamkniętych testów, SpeedAlarm na Androida trafi do Marketplace-u. Będzie darmowy dopóki pozostanie w wersji beta.

Aby dostać powiadomienie, kiedy ta wersja aplikacji będzie publicznie dostępna, należy podać swój numer telefonu lub e-mail. Można to zrobić na stronie SpeedAlarm-u, po wybraniu swojego modelu telefonu z listy.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zamkniętych testów SpeedAlarm na Androida, mogą zgłosić się na bok(at)speedalarm.pl

SpeedAlarm android SpeedAlarm android
Zrzut 01 (320×480)

Widget SpeedAlarm w stanie czuwania

Zrzut 02 (320×480)

Widget SpeedAlarm podczas pracy

SpeedAlarm android SpeedAlarm android
Zrzut 03 (320×480)

Menu programu

Zrzut 04 (320×480)

Zgłaszanie zagrożenia

SpeedAlarm android SpeedAlarm android
Zrzut 05 (320×480)

Program ostrzega o fotoradarze

Zrzut 06 (320×480)

Program ostrzega o odwróconym fotoradarze

SpeedAlarm android SpeedAlarm android
Zrzut 07 (320×480)

Program ostrzega o patrolu policji

Zrzut 08 (320×480)

Ostrzeganie w poziomym układzie ekranu